Technologie i sprzęt

 

Dobry gabinet to z jednej strony dentysta, który cały czas pogłębia swoją wiedzę, szkoli siebie i swój personel, a z drugiej strony nowoczesny sprzęt pozwalający na korzystanie z aktualnych technologii. Taka współpraca zapewnia pacjentowi komfort w trakcie wizyt, bezpieczeństwo i pewność, że to co otrzymuje jest zgodne z aktualną wiedzą.

Dlatego dla naszych pacjentów, ale i także naszej własnej satysfakcji, jesteśmy obecni na wielu ważnych konferencjach i kursach zarówno w kraju i zagranicą. Z tego samego powodu w naszym gabinecie pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie.

Fotel stomatologiczny tak wyprofilowany aby nawet długie wizyty były przyjemne, zaopatrzony w systemy higieny zapewniające czystość i bezpieczeństwo, ergonomiczny dla lekarza i asystenki, a zrelaksowany personel to lepiej obsłużony pacjent.

s320-01-grandeStern Weber S320

Autoklaw - to co nie jest jednorazowe bezwzględnie musi być wysterylizowane, nasze asystentki przygotowują dla pacjentów zestawy osobno pakowane i sterylizowane aby mieć pewność i bezpieczeństwo czystości.

Autoklaw Domina Plus

 

 

Rentgen 

 

 

Leczenie kanałowe 

 X-Smart ™ motorCiepła System Źródło B

Lupy stomatologiczne