Wybielanie
CIESZ SIĘ SIŁĄ BIAŁYCH ZĘBÓW!

Twoje oczy i zęby są najbardziej zauważaną częścią twarzy. Bez wątpienia każdy chciałby mieć lśniące białe zęby, zamiast matowych i żółtych. Piękny uśmiech jest przyciągającym wzrok sygnałem pewności siebie, zdrowia i atrakcyjności ich posiadacza.

Do 18 roku życia prawie każdy może pochwalić się białymi zębami. Jednak upływający czas, papierosy, kawa, herbata, czerwone wino i leki skutkują matowienie zębów powodując, że stają się one żółte i tracą swój blask.

A więc jeśli nie chcesz z tym żyć - a kto by chciał? - możesz wybrać zabieg wybielania.

Do niedawna wybielanie było zabiegiem czasochłonnym, trwającym od dwóch do nawet kilku tygodni i wymagającym cierpliwości. Obecnie najnowsza technologia Bianco Professional wyeliminowała ten problem i pozwoliła nam zaoferować najdelikatniejszą, najbezpieczniejszą i obecnie najszybszą drogę do olśniewającego nowego uśmiechu. Dzięki temu możesz znowu mieć jasne, białe zęby, jakich nie widziałeś odkąd skończyłeś 18 lat.

Przy wybielaniu - pasta wybielająca do mycia zębów gratis.

Jak to działa?

  1. Proces wybielania zaczyna się od przeglądu stanu uzębienia. Zęby wymagające leczenia muszą być wypełnione przed zabiegiem wybielani.
  2. Z pomocą kolornika określamy obecny kolor zębów.
  3. Następnie oczyszczamy zęby z płytki, kamienia i innych złogów.
  4. Dentysta aplikuje żel wybielający bezpośrednio na zęby.
  5. Następnie zęby pokryte żelem zostają wystawione na działanie światła lampy plazmowej, które jest bezpieczne i bezbolesne.
  6. Żel jest usuwany i procedura taka jest powtarzana jeszcze dwa razy.
  7. Po trzeciej sesji zęby zostają wypłukane i porównujemy rezultat z wcześniej dobranym kolorem. Teraz możemy podziwiać wspaniały wynik - różnicę - przed i po zabiegu.
Lśniące białe zęby i Twoje zadowolenie jest naszym celem. Naszą misja jest aby nasz pacjent czuł się szczęśliwy i pewny swojego nowego uśmiechu.

Oferujemy najbezpieczniejszy, najszybszy i przynoszący najlepsze obecnie dostępne efekty zabieg wybielania. Entuzjazm pacjentów zachwyconych swoim nowym wyglądem jest najlepszą oceną tej metody.

4 najczęściej zadawane pytania o wybielanie (FAQ).

Czy wybielanie jest bezpieczne?
Wybielanie jest absolutnie bezpieczne i bezbolesne. Nakładanie żelu odbywa się szybko i prosto. Uzupełnienia protetyczne i wypełnienia nie ulegają wpływom środka wybielającego.

Czy zabieg jest czasochłonny?
Absolutnie nie. W ciągu ok. 1,5 godziny z prawdziwą przyjemnością przywrócimy Twoim zębom nowy blask i kolor.

Jakiego rezultatu mogę oczekiwać?
Zabieg wybielania może przynieść polepszenie aż do 10 odcieni - więcej niż wystarczająco, aby rodzina i przyjaciele zauważyli Twoje "nowe Ja".

Czy wybielanie jest drogie?

Wybielanie prowadzone jest pod nadzorem Twojego doświadczonego i przeszkolonego dentysty. Nie ulega kwestii, że jest to najszybsza i najbezpieczniejsza metoda dostępna w dzisiejszej stomatologii. Koszt tego zabiegu, którego rezultatem są pięknie lśniące i białe zęby jest niższy niż suma, którą wydajesz w ciągu roku u fryzjera.