DentEstika jesteśmy warci twojego uśmiechu

Połączenie wiedzy i umiejętności, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu w rękach specjalistów zapewnia naszym pacjentom komfort w trakcie wizyt, poczucie bezpieczeństwa i pewność, że efekty leczenia jakie otrzymują są na najwyższym poziomie. To właśnie w trosce o naszych pacjentów, ale i dla naszej własnej satysfakcji, jesteśmy obecni na wielu ważnych konferencjach i kursach zarówno w kraju i zagranicą. Z tego samego powodu w naszym gabinecie pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie.

Standardem w DentEstika jest bezwzględna sterylizacja wszystkich narzędzi, które nie są jednorazowego użytku. Nasze asystentki pilnują bezpieczeństwa i czystości, aby na każdego z pacjentów czekał osobno pakowany i sterylizowany zestaw.

Wysokiej klasy sprzęt

W trakcie procedur leczenia kanałowego wykorzystujemy dwumodułowy mikrosilnik endodontyczny Morita Dentaport ZX. Posiadamy aparat rentgenowski Planmeca Intra oraz Planmeca Dixi 3 – najnowszy system radiografii cyfrowej wyposażony w czujnik CCD wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu na miejscu wykonujemy zdjęcia wewnątrzustne, gdy są niezbędne w trakcie leczenia.

Wśród wyposażenia naszego gabinetu znajduje się także system, którzy szczególnie chwalą sobie nasi pacjenci – jest to innowacyjny system znieczuleń QUICKSLEEPER II pozwalający aplikować środek znieczulający bezpośrednio w okolice wierzchołka korzenia. Możliwe jest dzięki temu znieczulenie bez efektów ubocznych dla tkanek miękkich, jak np. obrzęk. Dzięki precyzji znieczulenie pojedynczego zęba wymaga też mniejszej ilości środka znieczulającego. Urządzenie posiada także wbudowany moduł kontroli ciśnienia tkankowego, zapewniając naszym pacjentom komfort podczas aplikacji znieczulenia.